+90 533 938 89 49 imtex70@gmail.com

 

Neden Bez Çuval, Bez Çanta...

 

Neden Bez Çuval, Neden Bez Çanta? Bez ürünler geri dönüşüm özelliğine sahiptir. Bezden imal edilen ürünlerin hammaddesinde pamuktan başka hiç bir madde yoktur.


İçinde petrol türevli olan naylon ve naylon karışımlı çuvallar toplum tarafından oldukça yaygın bir şekilde kullanılması ve bunların doğru şekilde imha edilmemesi neticesinde çevresel sorunlar ile karşı karşıya kalmamıza sebep olmaktadır. Naylon karışımı ürünlerin ömrü bir iki kez iken, bez çuvallar defalarca kullanım ve sağlamlığa sahiptirler.


Bez Çantalar hem çok ömürlü, hem kullanışlı, hem şık hem de doğa dostu...Bez çantaların ilk kullanım tercihi promosyon bez çanta olarak başlamıştır. Daha sonra bez çantaları hijyenik, tekrar tekrar kullanılabilir olmasından dolayı günlük hayatta daha fazla kullanım alanı bulmaya başlamıştır.


Toptan ve perakende baz çanta satışı...Toptan bez çanta satışlarımız ile sizlere kaliteli çözümler sağlıyoruz. Fuar, firma ve organizasyonlarınıza bez çanta üretiyor ve sizlere toptan kalıcı çözümler sunuyoruz. Baskılı ve Baskısız Bez Çanta...Baskılı bez çantaları müşteri beklentileri çerçevesinde, müşterilerimizin talebine göre dizayn ediyoruz. Çanta üzerinde firma amblem ve logoları, web adresleri, telefon numaraları gibi iletişim bilgilerine de yer veriyoruz. Baskısız çantalarımızı da yine, müşteri talebine göre farklı tip ve modelde dikimini yapıyoruz.


Neden Bez Çuval, Neden Bez Çanta? Bez ürünler geri dönüşüm özelliğine sahiptir. Bezden imal edilen ürünlerin hammaddesinde pamuktan başka hiç bir madde yoktur. İçinde petrol türevli olan naylon ve naylon karışımlı çuvallar toplum tarafından oldukça yaygın bir şekilde kullanılması ve bunların doğru şekilde imha edilmemesi neticesinde çevresel sorunlar ile karşı karşıya kalmamıza sebep olmaktadır.


Evrak Çuvalı; Özellikte devlet kurumlarının kullandığı bu çuvallar evrak ve döküman nakliyesinde kullanılır. Emniyet teşkilat, adli birimler, idari birimler ve diğer devlet kurumlarının çok sık olarak tercih ettiği bez evrak çuvallarının imalatını yapmaktayız. Evrak çuvalları genelde baskısız olarak talep edilir. Talep edilirse, çuval baskımızda mevcuttur. Kargo Çuvalı; Özellikte kargolarda tercih edilen ve ismi kargo çuvalı diye anılan çulların imalat ve pazarlamasını yapıyoruz. Kargo çuvallarını ister baskılı ister baskısız olarak sipariş edebilirsiniz. Bez ürünler geri dönüşüm özelliğine sahiptir. Bezden imal edilen ürünlerin hammaddesinde pamuktan başka hiç bir madde yoktur.


Yoğurt Bezi; Endüstriyel işletmeler ve ev yapımı süzme yoğurtlar, bez yoğurt süzme torbalarından geçirilerek elde edilir. Yoğurtlarınız ziyan olmadan ve sizi uğraştırmadan kolaylıkla yoğurtların süzülmesi sağlanır. Süzme yoğurt yapmanıza yardımcı olacak yoğurt süzme bezlerimiz özel olarak dikilmiştir. Süzme işlemini kolaylaştırmak için bez torbaların ağız kısmı büzülüp kilitlenerek askıya asılabilir. Yoğurtlar bez torbaya girdiğinde çok esnek ve kaygan olurlar. Ağız kısmı açılmaması, çuvalın boğaz kısmında pamuklu ip bulunur. Bu iple yoğurt torbasının ağzı sıkıca bağlanır. Bir süre sonra, hijyenik süzme yoğurdunuz hazırdır. Bez yoğurt torbaları hem çok ömürlü, hem kullanışlı, hem de doğa dostudur.