+90 533 938 89 49 imtex70@gmail.com

 

Baskılı Baskısız Bez Çantalar

 

Bez Çantalar hem çok ömürlü, hem kullanışlı, hem şık hem de doğa dostu...Bez çantaların ilk kullanım tercihi promosyon bez çanta olarak başlamıştır. Daha sonra bez çantaları hijyenik, tekrar tekrar kullanılabilir olmasından dolayı günlük hayatta daha fazla kullanım alanı bulmaya başlamıştır.


Toptan ve perakende baz çanta satışı...Toptan bez çanta satışlarımız ile sizlere kaliteli çözümler sağlıyoruz. Fuar, firma ve organisazyonlarınıza bez çanta üretiyor ve sizlere toptan kalıcı çözümler sunuyoruz. Baskılı ve Baskısız Bez Çanta...Baskılı bez çantaları müşteri beklentileri çerçevesinde, müşterilerimizin talebine göre dizayn ediyoruz. Çanta üzerinde firma amblem ve logoları, web adresleri, telefon numaraları gibi iletişim bilgilerine de yer veriyoruz. Baskısız çantalarımızı da yine, müşteri talebine göre farklı tip ve modelde dikimini yapıyoruz.


bez çuval, bez un çuvalı, bakliyat çuvalı, kargo çuvalı evrak çuvalı, yoğurt bezi, bez çanta,baskılı bez çanta, bez torba bez çuval imalatı Bez çanta, baskılı bez çanta, bez çuval, yoğurt bezi, bez kargo çuvalı, bez evrak çuvalı, bez çuval fiyatları, bez çuval imalatı